Nebankové pôžičky

Hlavnými výhodami nebankových pôžičiek sú rýchlosť a dostupnosť. Ak chcete získať pôžičky rýchlo a nechcete čakať v banke niekoľko dní na vybavenie úveru, bude pre vás lepšie obrátiť sa na niektorú z nebankových spoločností. Pre pôžičku k nebankovým firmám budú musieť zamieriť aj tí, ktorí majú veľmi nízky alebo zle preukázateľný príjem.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Pôžička aj bez príjmu a registrov


Ak máte záznam v registroch dlžníkov, je pre vás banková pôžička prakticky nedosiahnuteľná a riešenie vám môže ponúknuť niektorá z nebankových pôžičiek bez registra.

Nebankové spotrebiteľské úvery

Výhodou nebankových spotrebiteľských úverov v porovnaní s bankovými spotrebiteľskými úverami je predovšetkým rýchlosť. Ostatné parametre sú veľmi podobné bankovým spotrebiteľským úverom a väčšina nebankových spoločností u týchto pôžičiek na čokoľvek vyžaduje doloženie príjmov a čisté registre.

Nebankové americké hypotéky

Ak máte záznam v registroch alebo zle preukázateľný príjem, ale ste majiteľom bytu, domu, pozemku či chaty, máte možnosť požiadať u niektorej nebankovej spoločnosti o nebankovú americkú hypotéku. Teda pôžičku na čokoľvek so zástavou nehnuteľnosti. Tieto pôžičky sa vyznačujú dobrou dostupnosťou, pomerne nízkym úrokom v porovnaní s inými nebankovými pôžičkami a tiež dlhou dobou splatnosti - napríklad až 20 rokov.


Môžete tak získať pôžičku s veľmi nízkou splátkou. Rizikom je tu samozrejme to, že ak pôžičku nebudete môcť splácať, môžete veľmi rýchlo o zastavenú nehnuteľnosť prísť.

SMS pôžičky, pôžičky do výplaty

Malé rýchle pôžičky do výplaty čiže SMS pôžičky sú typické nebankové pôžičky. Slúži na preklenutie krátkeho obdobia pred výplatou, ich splatnosť je tomu aj prispôsobená - splácajú sa jedinou splátkou so splatnosťou do 30 dní od dátumu pôžičky. Výška týchto pôžičiek sa pohybuje do 350 Eur, pri opakovaných žiadostiach je možné žiadať viac - niekedy až 700 Eur.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

O tieto pôžičky je možné žiadať online cez internet alebo pomocou SMS správy, a pridelenie pôžičky je veľmi rýchle - posúdenie a schválenie žiadosti prebehne v priebehu niekoľkých minút od odoslania a ak je všetko v poriadku, sú peniaze ihneď zasielané na účet žiadateľa. Niektoré zo spoločností nevyžadujú žiadne doklady ani potvrdenie o príjmoch, niektoré firmy sú tolerantné k registrom dlžníkov. V Európe patrí medzi najznámejšie poskytovateľa týchto pôžičiek napríklad fínska spoločnosť Ferratum.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.