Pôžička Creditone - rýchle riešenie

Creditone pôžička je rýchla, krátkodobá on-line pôžička od spoločnosti Creditone, ktorá vyriešila finančné problémy tisícov ľudí. Táto solídny pôžička je férové ​​k svojim klientom a ponúka prehľadné, transparentné a výhodné podmienky. Nie je výnimkou, že celú pôžičku vybavíte už za 30 minút a peniaze získate ihneď a bez čakania. Zaujíma Vás viac? Práve teraz sa dozviete všetky zaujímavosti o tejto pôžičke.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Koľko si môžete požičať?


Požičiavate si u Creditone prvýkrát? Výška prvej Creditone pôžičky je limitovaná sumou 180 eur, pretože ešte nie ste prevereným klientom. Naopak klienti s dobrou platobnou históriou a založeným účtom môžu cez klientsku zónu požiadať až o 1 000 eur. Zvlášť u takto vysokých čiastok nezabúdajte, že pôžička je určená pre riešenie neočakávaných výdavkov a dôležité je prepočítať si, či príliš nezaťaží Váš rodinný rozpočet.

Ako požiadať o pôžičku?

Žiadosť o Creditone pôžičku je jednoduchá: najprv si na stránkach spoločnosti vyberiete posuvníky čiastku pôžičky a počet dní, na ktoré si ju zjednávate. Následne vyplníte formulár s Vašimi údajmi, po ktorého odoslaní dostanete SMS s kódom pre dokončenie registrácie. Počas chvíle Vás plne automatizovaný systém bude informovať o schválení alebo zamietnutí pôžičky.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Peniaze najneskôr do 24 hodín

Spoločnosť Creditone patrí medzi najrýchlejšie poskytovateľov pôžičiek cez internet a umožňuje prevádzať platby počas 30 minút. Stačí splniť jednu podmienku: vlastniť bežný účet u tých bánk, z ktorých spoločnosť posiela peniaze. V opačnom prípade môže prevod peňazí trvať 24 hodín od schválenia pôžičky.

Postrážte si dobu splatnosti

Dôležité je spomenúť dobu splatnosti. Creditone pôžička sa zvyčajne udeľuje na 30 dní a musí sa splatiť naraz a v plnom rozsahu. Preto vždy zvážte výšku pôžičky, a či do 1 mesiaca budete mať dostatočný príjem na vrátenie pôžičky. V prípade, že nastanú nepredvídateľné okolnosti a nezoženiete peniaze na splátku, môžete si splatnosť predĺžiť za poplatok o 1 až 30 dní.

Ľahko splniteľné podmienky

Získať pôžičku je ľahké a splniť musíte iba pár základných podmienok: byť občanom slovenskej republiky vo veku od 18 do 60 rokov, s účtom v jednej z bánk na území slovenskej republiky, s pripojením k internetu a v pracovnom pomere. Pôžička nie je poskytovaná dôchodcom ani ľuďom, ktorí poberajú sociálne dávky.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.