Krátkodobá pôžička Ferratum Bank

Pôžička Ferratum Bank patrí do skupiny rýchlych a krátkodobých pôžičiek a garantuje žiadateľom samé výhody. Poskytuje ju medzinárodná skupina spoločností Ferratum, ktorá ako prvá ponúkla možnosť dohodnúť si pôžičku cez SMS. Ak potrebujete menšie peňažný obnos a vyhovuje Vám vybavenie pôžičky cez internet alebo SMS, je pôžička Ferratum Bank tou správnou voľbou.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Zaujímavá výška pôžičky


Nečakané výdavky pred výplatou dokážu zaskočiť a často si vyžadujú okamžité riešenie. Práve v takom momente prichádza na scénu pôžička Ferratum Bank. K žiadateľom je naozaj štedrá, pretože im prináša sumu od 30 do 350 eur. Vyskúšajte si túto pôžičku a využite špeciálnu ponuku pre nových klientov - požičajte si 30 eur na 15 dní zadarmo!

Splatnosť 30 dní s možnosťou predĺženia

Výška pôžičky sa odvíja od toho, či ste verným klientom alebo žiadate o finančnú výpomoc prvýkrát. Doba splatnosti je rovnaká ako u ostatných krátkodobých nebankových pôžičiek, tj. Od 7 do 30 dní. Zúfať si nemusíte, ani keď do dátumu splatnosti nezoženie potrebnú sumu. Pôžička Ferratum Bank umožňuje predĺžiť si splatnosť o 15 dní, a to až dvakrát.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Pomoc všetkým potrebným

Pôžička Ferratum Bank nevyžaduje dokladovania príjmu a pomôže z nepriaznivej situácie nielen zamestnaným ľuďom, ale aj dôchodcom, ženám na materskej dovolenke, živnostníkom a nezamestnaným osobám. Dosiahnu na ňu všetci občania s trvalým pobytom na území SR a minimálnym vekom 21 rokov.

Nenáročný proces

Ako už sme v úvode naznačili, pôžičku jednoducho vybavíte cez mobil alebo internet. Stačí poslať SMS žiadosť v požadovanom tvare či vyplniť online formulár na webe spoločnosti. Ihneď po odoslaní nasleduje schvaľovací proces, ktorého výsledok sa dozviete SMS správou. Oplatí sa vedieť, že zákaznícky servis môže vyžadovať doplňujúce informácie alebo doklady. Peniaze obdržíte zloženkou do 4 dní alebo prevodom na bežný účet do 24 hodín od zadania žiadosti.

Prehľadná pôžička

Pôžička Ferratum Bank nezaťažuje žiadateľa nezmyselnými administratívnymi úkonmi a predkladaním dokladov a potvrdení. Pri vyplnení prvých údajov v online formulári ihneď vidíte, aká je konečná suma, dĺžka splatnosti a výška úroku. Pred odoslaním žiadosti sa ešte môžete rozmyslieť, či ponuku prijmete alebo nie.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.