Dostupná Home Credit pôžička

Home Credit Pôžička poskytuje rovnomenná spoločnosť, ktorá slovenským žiadateľom prináša širokú škálu úverových produktov, vrátane hotovostné pôžičky. Záujemcovia o pôžičku majú niekoľko možností, ako si ju dojednať, čo robí z pôžičky jeden z najdostupnejších úverov. Pre všetkých, ktorí sa dostali do ťaživej finančnej situácie, odtajníme niekoľko informácií o tomto finančnom produkte.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Ako požiadať o pôžičku?


Ako už bolo v úvode naznačené, o Home Credit Pozička môžete požiadať hneď tromi spôsobmi: online z pohodlia od Vášho počítača, zadarmo po telefóne alebo osobne na pobočke. Ak zvolíte prvé dve možnosti, zmluvu Vám privezie obchodný zástupca spoločnosti až k Vám domov.

Až niekoľko tisíc eur

Home Credit pôžička vychádza svojim klientom maximálne v ústrety a rozumie ich finančným potrebám. Preto im ponúka výške pôžičky od 400 do 6 000 eur na financovanie čohokoľvek. Splátky si rozvrhnete na dobu 12 až 84 mesiacov podľa svojich príjmov. Výšku splátok vždy poznáte pred dohodnutím pôžičky a pri podpise zmluvy presne viete, koľko a za čo zaplatíte.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Peniaze do druhého dňa

Spoločnosť Home Credit sa riadi zásadami zodpovedného požičiavania a pred schválením každej pôžičky vyhodnocuje finančnú situáciu žiadateľa. Po schválení pôžičky môžete mať peniaze už druhý deň na účte. Stačí dodať potrebné dokumenty a zvoliť si spôsob vyplatenia peňazí na účet. Ak ste pôžičku už podpísali a dostali peniaze, môžete ju do 1 mesiaca vrátiť bez udania dôvodu, bez toho aby ste platili nejaké poplatky alebo úroky.

Zmena výšky splátok

Splátky prebiehajú v mesačných intervaloch a už po štyroch zaplatených mesačných splátkach si môžete ich výšku kedykoľvek znížiť alebo zvýšiť. Za každých dvanásť mesiacov trvania zmluvy a po riadnom splatení šiestich pravidelných mesačných splátok máte možnosť odložiť si jednu splátku.

Ďalšie úverové produkty

U spoločnosti Home Credit môžete využiť pôžičku na rekonštrukciu s rovnakými podmienkami ako u hotovostné pôžičky alebo konsolidovať existujúce pôžičky až do výšky 20 000 eur. Spojením výrazne ušetríte na úrokoch a poplatkoch. Ďalej pre Vás spoločnosť pripravila kartu Home Credit s bezúročným obdobím, nákup na splátky v 8 513 predajniach a 866 e-shopoch a nákup auta na splátky so splatnosťou od 12 do 84 mesiacov.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.