Pôžička od Tesco

Tesco je obchodná značka, ktorú poznáte najmä ako obchodný reťazec s potravinovým a nepotravinovým tovarom. Menej často si ju spojíme s pohonnými hmotami a finančnými a telekomunikačnými službami. Zamerajme sa práve na finančné služby, konkrétne na hotovostnú Pôžičku. Táto pôžička smelo konkuruje bankovým úverom a predbehne väčšinu nebankových pôžičiek. Žiadateľom prináša úrok, ktorý je nižší, než je bankový priemer.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Možnosti, ako si dojednať pôžičku


Spôsobov, ako dojednať Pôžičku od Tesco, je viac. Môžete osobne navštíviť stánok Tesco finančné služby, zavolať na bezplatnú linku alebo vyplniť kontaktný formulár. Pôžička je schválená na počkanie a bez čakania a do dvoch pracovných dní dostanete peniaze na svoj účet alebo zloženkou do schránky. Za vybavenie pôžičky, vedenie účtu ani predčasné splatenie neplatíte žiadne poplatky.

Parametre pôžičky

Pôžička od Tesco vyrieši Vaše finančné problémy alebo splní Vaše sny sumou od 800 do 16 000 eur. Pôžičku splácate najmenej 1 rok, najdlhšie 84 mesiacov a mesačné splátky začínajú už od 21 eur. Táto pôžička je bez ručiteľa a bezúčelová a bez akýchkoľvek vedľajších poplatkov. Držitelia Clubcard čerpajú s úverom výhodu - za každú riadne uhradenú splátku získajú 30 bodov.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Požadované doklady a dokumenty

Tesco je zodpovedným poskytovateľom úverov a požičiava žiadateľom, ktorí splnia určité podmienky. Na uzavretie zmluvy potrebujete potvrdenie o výške príjmu, dva doklady totožnosti, výpisy z účtu, dôchodkový výmer a podnikatelia daňové priznanie . Žiadateľ musí byť minimálne 18 rokov a mať trvalý pobyt na území Slovenska.

Poistenia a zmena výšky splátok

Prvú splátku uhradíte za mesiac od dátumu poskytnutia úveru a splácate ho bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou. Mesačnej splátky si môžete poistiť pre prípad výpadku príjmu a v prípade neschopnosti splácať si môžete odložiť mesačné splátky až 4 krát v priebehu splácania. Výšku mesačných splátok si môžete zmeniť telefonátom na zákaznícke centrum.

Zhrnutie pôžičky

Pôžička od Tesco predstavuje jednoduchý spôsob, ako získať financie bez zbytočných poplatkov a vybaviť si ju bez čakania treba po nákupe v hypermarkete. Pôžička je určená pre širokú verejnosť, avšak je nutné pripraviť sa na vyššiu mieru administratívnych úkonov.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.