Pôžička pre podnikateľov

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Alebo ste už zbehlý podnikateľ, lenže náhle nemáte dostatok finančných prostriedkov na prevádzku? Či už potrebujete peniaze na čokoľvek, využite dostupné pôžičky pre podnikateľov. Nájdete ich v ponuke ako bankových inštitúcií, tak nebankových spoločností. Prezradíme Vám, ako sa od seba jednotlivé pôžičky líšia a aký je ich maximálny limit.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Bankové pôžičky pre podnikateľov


Bankové pôžičky pre podnikateľov slúži ako pre krátkodobé, tak aj pre dlhodobé financovanie. Pomôžu Vám zaplatiť mzdy zamestnancov, náklady za energie, výdavky na prevádzku aj náklady na investície do hnuteľného a nehnuteľného majetku. Ako podnikatelia môžete vyberať medzi kontokorentem, prevádzkovým úverom, kreditnou kartou, hypotekárnym úverom a investičným úverom. Na dojednanie pôžičiek zvyčajne potrebujete výpis z obchodného alebo živnostenského registra, podnikateľský plán, doklad totožnosti a daňové priznanie za predchádzajúce obdobie. Uveďme si príklady výhodných pôžičiek pre podnikateľov:

• Pôžička pre podnikateľov od Tatra banky

Tatra banka prichádza s Business úverom Expres až do výšky 135 000 eur na 1 až 4 roky s možnosťou predčasného splatenia. Dosiahnu na ňu takmer všetci podnikatelia s 24 mesačnou podnikateľskou históriou. Tento výhodný úver Vám banka poskytne bez doloženia účelu a hmotného zabezpečenia. Peniaze investujte do čohokoľvek, napríklad do nákupu strojov, zariadení alebo zásob.

• Pôžička pre podnikateľov od VÚB banky

VÚB banka predstavila Profi úver na financovanie prevádzkových potrieb, bez toho, aby podnikatelia dokladala účel vynaložených peňazí. Využiť môžu sumu od 3 000 do 170 000 eur s dobou splatnosti 6 až 12 mesiacov v kontokorentný forme alebo 1 až 4 roky pri splátkovej forme.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Nebankové pôžičky pre podnikateľov

Nebankové pôžičky pre podnikateľov majú síce vyšší úrok, ale sú oveľa dostupnejšie a ich podmienky miernejšie. Na rozdiel od bánk súkromnej spoločnosti nepreverujú záznamy v registri dlžníkov ani nepožadujú dokladovania veľkého množstva dokumentov. Podnikateľ nemusí preukazovať bezdlžnosti voči inštitúciám a nemusí mať žiadnu podnikateľskú históriu. Poskytnutie úveru je často podmienené zástavou nehnuteľnosti na území SR a vo vlastníctve podnikateľa alebo ručiteľa. Ak uvažujete o nebankovej pôžičke, môžete o ňu požiadať:

• Pôžička pre podnikateľov od Cetelem

Pôžička od Cetelem prináša podnikateľom čiastku od 2 000 do 25 000 eur s využitím peňazí na čokoľvek a s dobou splatnosti od 6 do 120 mesiacov. Táto pôžička je bez poplatkov a bez ručenia a výsledok posúdenia sa dozviete do 5 minút od odoslania vyplneného online formulára.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.