Pôžičky bez príjmu a bez registrov

– teda pôžičky bez dokladovania príjmu a tolerantné k negatívnym záznamom v registroch. U tohto typu pôžičky nie je potrebné dokladať príjmy. Registre sú zo zákona preverované vždy, každý klient sa ale posudzuje individuálne a niektoré typy prehreškov nemusí byť pre získanie pôžičky problém.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent
Vyhnite sa rizikovým úverom
Ako najlepšie sporiť deťom
Ako ušetriť v domácnosti
Čo je to register dlžníkov
Ako získať výpis z registru dlžníkov
Ako ušetriť za kúrenie
Kto si najčastejšie požičiava a na čo
Ako prinútiť dlžníka zaplatiť dlh
Finančné pojmy
Ako sa nedostať do exekúcie
Na čo slúži stavebné sporenie
Znížte riziko pri kúpe nehnuteľnosti na minimum
Ako požiadať o vyšší plat
Kde zohnať peniaze
Ako sa zbaviť dlhov
Mýty o pôžičkách
Ako si správne vybrať pôžičku
Ako ušetriť peniaze
Potrebujem životné poistenie?
Čo je to bonita a ako ju banky zisťujú?
RPMN - najdôležitejší ukazovateľ ceny úveru
Sezónne havarijné poistenie alebo radšej to krátkodobé
Pôžička do výplaty bez 1 centu - naozaj sa oplatí ušetriť na registračnom poplatku?
Nástrahy pôžičiek pred výplatou
Pôžička na auto alebo lízing
Ako predať nehnuteľnosť za najvyššiu cenu
Keď už sa zadlžiť, tak zodpovedne
Čo sa stane v prípade nesplácania pôžičky
SMS pôžičky: pomocná ruka alebo pasca
Servis auta na zimu a nevyhnutná výbava
Exekúcia
Kde si v Európe zarobíte najviac a kde najmenej?
Splátkový kalendár
Bonita
Leasing
Čo všetko (ne) pokrýva havarijné poistenie?

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

SMS pôžička bez registra

Tieto pôžičky vás prekvapí svojou rýchlosťou - peniaze môžete mať už do 60 minút. A môže ich získať aj dôchodca alebo začínajúci podnikateľ.

V oblasti malých rýchlych pôžičiek - tzv SMS pôžičiek - na Slovensku pôsobí niekoľko spoločností. Princíp získanie SMS pôžičky je u všetkých veľmi podobný - na internetovej stránke danej firmy si zvolíte výšku pôžičky (spravidla od 50 do 200 Eur, pri opakovanej žiadosti to môžete byť aj viac), a dobu splatnosti (napríklad od 1 do 30 dní).

Následne zadáte svoje osobné údaje, informácie o svojich príjmoch, kontakt na seba a žiadosť odošlete. Aby bola pôžička rýchla a dostupná pre čo najširší okruh žiadateľov, nie je v niektorých prípadov požadované zaslanie kópie dokladov. Registe sú preverované vždy, záznamy sa ale posudzujú individuálne. Dôležitou podmienkou je, aby ste predchádzajúce pôžičky u danej spoločnosti mali riadne splatené.

Pôžička Ferratum

Príkladom takejto malej dostupné SMS pôžičky je pôžička Ferratum. Tú môžu získať aj tí, ktorí majú nižší alebo nepravidelný príjem - dôchodcovia, zamestnanci v skušobnej dobe, začínajúci podnikatelia apod. S pôžičkou Ferratum môžete získať až 350 EUR na dobu až 30 dní.

Pôžičky so zástavou nehnuteľnosti

Medzi pôžičky "bez registra" a bez dokladovania príjmu radíme tiež tzv nebankové americké hypotéky - neúčelové pôžičky so zástavou nehnuteľnosti. Ak vlastníte nehnuteľnosť, ktorú máte možnosť dať do zástavy, môžete tak získať pôžičku vo výške až desaťtisícov alebo státisícov Eur.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Dôkladne čítajte zmluvu

Pred uzatvorením takejto pôžičky je však nutné dôkladne si zistiť všetky podmienky pôžičky a starostlivo si prečítať úverovú zmluvu. Je tiež potrebné pravidelne platiť dohodnuté splátky pôžičky, inak môžete - v krajnom prípade - o zastavenú nehnuteľnosť prísť.

© 2019 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.