Pôžičky pre mamičky na materskej

Obdobie, kedy je žena s bábätkom na materskej dovolenke - "MD", patrí k tým najkrajším v živote. Je ale spojené s veľkými finančnými výdavkami a nízkymi príjmami. Rodičovský príspevok sa bohužiaľ nevyrovná normálnemu, hoci treba podpriemernému platu, a tak rodinný rozpočet býva veľmi napätý. Čo robiť v prípade náhlych neodkladných výdavkov?

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Našťastie finančný trh ponúka riešenie - pôžičku na materskej dovolenke - čiže pôžičku pre ženy na MD. Je vôbec možné, aby niekto bol ochotný požičať aj v prípade, že žiadateľ má nízky príjem? Áno, možné to je, a pôžička pre ženy na materskej sa dá vybaviť veľmi jednoducho - pokojne aj cez internet z pohodlia Vášho domova.

Kto požičia ženám na MD

S bankovými pôžičkami v týchto prípadoch asi počítať nemôžeme. Úvery pre ženy (alebo muže) na materskej zatiaľ v ponukách bánk nie sú - banky sa orientujú skôr na klientov s vyššími príjmami. Predsa len ale možnosť získania pôžičky pre ženy na MD od banky je, a to napríklad prostredníctvom kreditnej karty. S kreditnou kartou máte pôžičku neustále po ruke, a nikto sa Vás nepýta, ako veľký je zrovna Váš príjem alebo koľko máte na svojom bežnom účte.

Malé rýchle pôžičky ihneď

Existujú veľké a zavedené spoločnosti, ktoré ponúkajú pôžičky bez doloženia príjmov a úver poskytnú aj žadatelkám alebo žiadateľom, ktorí sa starajú o dieťa a sú momentálne na materskej dovolenke. Jedná sa hlavne o mikropôžičky od 25 do 350 Eur, ktoré sa vyznačujú vysokou rýchlosťou vybavenia a veľmi dobrou dostupnosťou. Tým, že u týchto pôžičiek nie je vyžadované dokladovania príjmu, môžu o ne žiadať aj mamičky na materskej dovolenke.

Ako to funguje?

Po vyplnení internetového online formulára, kde zadáte svoje údaje a zvolíte požadovanú sumu, online žiadosť odošlite. Žiadosť bude elektronicky vyhodnotená - spravidla do niekoľkých minút - a Vy sa pomocou mailu alebo SMS správy dozviete výsledok. Následne Vás bude kontaktovať operátorka pôžičky, ktorá s vami dohodne formality a spôsob zaslania alebo predania peňazí. Získanie pôžičky na materskej dovolenke je naozaj veľmi jednoduché a pohodlné.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Dostupné nebankové pôžičky

V oblasti tzv. Mikropôžičiek nájdeme rad nebankových spoločnosti, ktoré sú relatívne benevolentne k bonite svojich klientov. Za všetky môžeme menovať napríklad Creditsor, alebo TopPôžičku. Aj s nižšími měsačnými príjmami má žiadateľ u týchto spoločností pomerne dobrú šancu, že uspeje a pôžičku dostane.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.