Pôžičky pre všetkých

Potrebujete peniaze ihneď bez zbytočných formalít? Máte nízky príjem alebo záznam v regsitre dlžníkov? Získanie pôžičky nemusí byť pre Vás vôbec problém. Pôžičky online sú rýchle a dostupné prakticky pre každého.

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Jednoducho, rýchlo, bezpečne


Ste zamestnanec, nezamestnaný, žena na materskej dovolenke alebo dôchodca? Na finančnom trhu exisuje veľa nebankových firiem, ktoré sa snažia vyjsť v ústrety aj žiadateľom, ktorým banka alebo veľké nebakovné firmy nepožičia. Peniaze je možné získať jednoducho, rýchlo a bezpečne. Je ale potrebné počítať s pomerne vysokou cenou za požičané peniaze - tieto pôžičky majú spravidla vysokú úrokovú sadzbu a RPMN.

Pôžičky bez dokladovania príjmu

Ak ste nezamestnaný, študent, dôchodca alebo žena na MD alebo nemôžete z akéhokoľvek dôvodu doložiť svoje príjmy, môžete si jednoducho a rýchlo požiadať o pôžičku bez dokladovania príjmu. V oblasti nebankových pôžičiek si môžete vybrať hneď z niekoľkých dostupných úverov, u ktorých nie je vyžadovaný doklad o Vašich príjmoch.

Pôžičky bez registrov

Mali ste v minulosti problémy so splácaním pôžičiek a máte záznam v niektorom z registra dlžníkov? Banka ani nebankové spoločnosti Vám nechcú poskytnúť úver? Žiadajte pôžičky bez registra – rýchle a dostupné pôžičky pre všetkých. Niektoré nebankové spoločnosti posudzujú záznamy v registroch individuálne a ak vaše "prehrešky" nie sú závažné, šancu na získanie pôžičky máte celkom dobrú. Dobre si ale spočítajte, či budete schopní pôžičku riadne splácať. Zamyslite sa nad tým, čo bolo príčinou toho, že ste sa dostali do registrov dlžníkov, a urobte všetko pre to, aby podobná situácia už nenastala.

Pôžičky pred výplatou

Postretli Vás nečakané výdavky a teraz Vám chýbajú peniaze na týždeň či dva pred výplatou? Využite malú rýchlu a dotupnú SMS pôžičku - pôžičku pred výplatou. Peniaze môžete mať na svojom bankovom účet už do 15 minút. Počítajte ale s tým, že tieto pôžičky patrí k tým najdrahším na nebankovom trhu.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

Americké hypotéky

Máte vo svojom vlastníctve byt, dom alebo pozemok a potrebujete lacnú, rýchlu a dostupnú pôžičku? Práve pre Vás je určený produkt americká hypotéka - u nebankových spoločností je poskytovaná bez potvrdenia o príjme a bez nahliadnutia do registrov dlžníkov. Peniaze môžete využiť na čokoľvek. U tejto pôžičky je ale potrebné dôkladne si prečítať podmienky zmluvy a počítať s tým, že pri problémoch so splácaním môžete o svoju nehnuteľnosť pomerne ľahko prísť.

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.