Pôžičky pre nezamestnaných

Ako je to s ponukou pôžičiek pre tých, ktorí nemôžu preukázať svoj príjem, alebo sú nezamestnaní a sú odkázaní len na podporu štátu, prípadne na svoje úspory? Kto ponúka pôžičky pre nezamestnaných, či už na účet alebo v hotovosti?

Finančná poradňa:

Ak sa rozhodneme vziať si pôžičku, mali by sme dodržiavať niekoľko základných pravidiel - ich prehľad sme pre Vás pripravili na tejto stránke.

Máte strach, že pri žiadosti o pôžičku naletíte podvodníkom? Prečítajte si ako spoznať podvodnú pôžičku.

Nemôžete splácať pôžičku? Prečítajte si rady a tipy čo v takej situácii robiť - viac tu.

Ako zostaviť rodinný rozpočet, aby bol efektívny a mal vypovedaciu hodnotu? Čítajte tu.

Pôžičky pre študentov majú oproti bežným spotrebiteľským úverom nižšiu úrokovú sadzbu a dlhšiu dobu splatnosti až na 10 rokov. Viac informácií tu.

Akými spôsobmi môžete auto financovať a či je výhodnejšie pôžička alebo lízing sa dočítate tu.

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám peniaze na jeho uskutočnenie? Využite dostupné pôžičky pre podnikateľov.

Ďalšie pôžičky:

Pôžičky - recenzie:

Prehľad finančných pojmov:

Ďalšie informácie:

Ako si chrániť svoj bankový účet
Ako zarábať na materskej
Na čo si dať pozor u pôžičiek
Výhody a nevýhody SMS pôžičky
Čo je to termínovaný vklad
Čo je to rozhodcovská doložka
Najviac si požičiavajú mladí ľudia
Kreditná karta alebo mikropôžička - čo je lepšie pre financovanie drobných výdavkov?
Ako nakupovať rozumne
Mnoho ľudí je zadĺžených a ani o tom nevie
Ako ušetriť za elektrinu
Ako prebieha refinancovanie pôžičiek
História peňazí
Na čo pamätať pri rozjazde podnikania
Čo je to sporiaci účet
Ako na nepreplatené faktúry
Ako ušetriť za vodu
Ako je to s finančnou gramotnosťou Slovákov
Pozor na podvodné pôžičky
Ako dostať dlhy pod kontrolu
Na čo je vhodné vziať si pôžičku
Privýrobok pri dôchodku
Manželstvo a dlhy
Čo je to revolvingový úver
Ako ušetriť za benzín
Ako správne používať kontokorent

Časté otázky:

Pre ľahšiu oritentaci v oblasti pôžičiek a úverov sa môžete tiež pozrieť na prehľad častých otázok.

Človek má niekedy pocit, že finančný trh sa orientuje hlavne na tie bohatšie z nás - čím väčší má človek príjem, tým viac si ho banka alebo nebanková spoločnosť snaží "omotať okolo prsta". A že ľudí, ktorí majú minimálny príjem alebo svoje príjmy nemôžu preukázať, tak trochu zabúda. V dnešnej dobe to ale už neplatí - banky a úverové spoločnosti bojujú o každého zákazníka a bežne sa stretávame aj pôžičkami pre ľudí s nízkymi príjmami.

Pôžičky s ručením nehnuteľnosti

Ak ste nezamestnaní, ale máte k dispozícii nehnuteľnosť - napríklad byt alebo rodinný dom - ktorým môžete ručiť, je Vaša šanca získať výhodnú pôžičku viac ako dobrá. A nemusí sa jednať o nehnuteľnosť vo Vašom priamom vlastníctve - väčšinou stačí, keď majiteľ nehnuteľnosti (napríklad Váš známy alebo príbuzný) bude súhlasiť so zástavou. Na finančnom trhu totiž existuje rad pôžičiek, ktoré práve s touto možnosťou počítajú. Ide o pôžičky bez doloženia príjmu s ručením nehnuteľnosti (patrí do kategórie "Americké hypotéky").


Ak sa rozhodnete za pôžičku ručiť vlastným majetkom, premyslite si radšej, aké by boli vaše kroky v prípade, že by ste náhodou o zastavenú nehnuteľnosť prišli. Pred podpisom zmluvy by ste si mali byť úplne istí, že mesačnú splátku budete môcť bez problémov splácať.

Pôžičky do 500 Eur

Malé nebankové pôžičky do 500 Eur sú dostupné pre široký okruh žiadateľov, vrátane ľudí s nízkymi príjmami. V tejto oblasti pôsobí celý rad nebankových firiem a niektoré z nich sa nezaujímajú o Vašu úverovú históriu alebo o to, či ste zamestnaní. Jedná sa o krátkodobé pôžičky so splatnosťou typicky do 30 dní, väčšinu z nich možno žiadať online cez internet.

Pozor na riziká

Aj keď ani pre ľudí bez práce dnes nemusí byť problém získať úver, je potrebné pri žiadosti o pôžičku postupovať zodpovedne a obozretne. V situácii, keď ste nezamestnaní, ale máte už uzavretú pracovnú zmluvu s novým zamestnávateľom, nemusí pôžička malé sumy predstavovať vážnejšie riziko. Pokiaľ ste ale nezaměstanný už dlhšiu dobu a pôžičku si chcete vziať na riešenie iných dlhov, je najvyšší čas sa nad svojou situáciou vážne zamyslieť a radšej vyhľadať pomoc - napríklad u niektorej z neziskových organiací, ktorá pomáha dlžníkom.

Rýchlu pôžičku od 50 € do 25.000 € žiadajte online tu. Minimum formalít, žiadné skryté poplatky. Peniaze sú odoslané ihneď po schválení na Váš bankový účet.

(Inzercia)

© 2022 www.univerzalna-pozicka.sk, všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa stránok

Prevádzkovateľ stránky nie je poskytovateľom úverových produktov.